Home » Bez kategorii

MISTRZ POLSKI 12 OMPARKiI

Written By: sq9kdo on Listopad 12, 2018 No Comment

  12 Mistrzostwa Polski Amatorskich Radiostacji Klubowych i Indywidualnych można uznać za zakończone. Wyniki wprawdzie wstępne ale już możemy się pochwalić kolejnym tytułem MISTRZA POLSKI za rok 2018.                                                                                                                                                     Serdecznie dziękujemy kolegom którzy się przyczynili do zwycięstwa a w szczególności :  kol. Krzysztofowi SP9RHN  i kol Krzysztofowi SP9HZW     oraz tym którzy robili z nami łączności niejednokrotnie poświęcając swój prywatny czas.  Mamy nadzieję że w przyszłej turze też uda się zaktywizować jak największą grupę klubowiczów do udziału w zawodach.

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

Comments are closed.

  Copyright ©2009 Tarnowski Klub Krótkofalowców i Modelarzy LOK – SP9KAO, All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com| Correct by sq9aor