Home » Archive

Informacje bieżące

Written By: sq9aor on Grudzień 10, 2017 No Comment
SP9KAO – Mistrzem Polski 2017

Mistrzem Polski się nie bywa. Mistrzem Polski się jest. Za sprawą Janusza SP9LAS, bo to On jest głównym bohaterem tego wyczynu, Klub SP9KAO – został Mistrzem Polski w zawodach LOK – OMP ARKiI edycji 2016 – 2017, w Kategorii „A” KF, MO CW/PH.
Kilkunastu członków Klubu tez przywiozło swoje trofea. Gratulacje!!!Written By: sq9aor on Grudzień 10, 2017 No Comment
Kolejne mistrzowskie tytuły

Tydzień LOK 2017.
To zdobycz w zawodach SP. Jako stacja Klubowa KF w grupie C – MO LOK – SSB, zdobyliśmy I miejsce. Nie powiem, że było łatwo, no ale najwyższego miejsca na pudle łatwo się nie zdobywa.

Written By: sq9aor on Grudzień 6, 2017 No Comment

Nowy Rok a z nim nadchodzą także nowości. Większość zawodów rozgrywanych w SP będzie rozliczana po przez platformę „logSP”. Zawody Tarnowskie 2018 tak będą rozliczane. O tym fakcie już wspominałem kilka postów wcześniej na stronie OT ale teraz przyszedł czas aby na prawdę zapoznać się z tematem i zarejestrować się na platformie.  […]

Written By: sq9aor on Listopad 27, 2017 No Comment

Na stronie www.sp5kcr.eu udostępniony został Regulamin 12 Otwartych Mistrzostw Polski Amatorskich radiostacji Klubowych i Indywidualnych. Zmiany w Regulaminie zostały zaznaczone kolorem czerwonym.
Terminy przeprowadzenia I Tury 12. OMP ARKiI
6 grudnia (środa) UKF CW/SSB/FM
7 grudnia (czwartek) KF PSK63/RTTY
14 grudnia (czwartek) KF CW/SSB
Stacje indywidualne biorące udział w zawodach proszone są o zalogowanie się na

  Copyright ©2009 Tarnowski Klub Krótkofalowców i Modelarzy LOK – SP9KAO, All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com| Correct by sq9aor